دکوراسیون سرویس بهداشتی

 دکوراسیون حمام و دستشویی از فضاهایی در خانه هستند که ممکن است به زیبایی آنها توجه کافی نشود و از دید صاحب‌خانه دور بمانند، اما نباید اشتباه کرد. از آنجایی که این دو قسمت در حوزه بهداشت و نظافت قرار می‌گیرند، دارای اهمیت بسیار زیادی هستند و نباید از رسیدگی و توجه به آنها غافل شد. با قرار دادن وسایل مختلف در این فضاها زیبایی را به آنها بخشیده و چشم‌نوازشان کنید.
 

کمد، کابینت و شلف در سرویس بهداشتی

ممکن است قرار دادن کمد، شلف و یا کابینت در دکوراسیون حمام و دستشویی برایتان خیلی اهمیت نداشته نباشد، اما مطمئن باشید که این عناصر، بسیار کاربردی هستند. قرار دادن انواع شوینده­ها، حوله‌ها، دستمال‌کاغذی و دیگر وسایل ریز و درشت لازم حمام و دستشویی در کمد، کابینت و یا شلف، استفاده از فضا را بهینه‌تر کرده و در جلوگیری از شلوغی و پراکندگی وسایل نقش مهمی ایفا می‌کند.

 

دکوراسیون زیباتر با اکسسوری بهداشتی

اکسسوری‌های بهداشتی اغلب در هر حمام و دستشویی وجود دارند. استفاده از این وسایل و هماهنگی آنها با هم و با فضای مورد استفاده، از نکاتی است که حتماً باید به آن توجه کنید. ممکن است ضرورتی در این هماهنگی نبینید، اما همین نکات ریز هستند که سلیقه و توجه صاحبان خانه را می­رسانند

انواع حوله برای دکوراسیون حمام و دستشویی

حوله از وسایل دیگری است که وجود آن در حمام و دستشویی لازم است. می­ توانید برای زیباتر شدن حمام و دستشویی از حوله ها با رنگ‌ها و اندازه های مختلف استفاده کنید. هم‌چنین می توانید آنها را تا کرده و یا بپیچید و در قسمتی قرار دهید که در معرض پاشیده شدن قطرات آب و خیس شدن نباشد.

پرده حمام

پرده یکی از وسایلی است که وجود آن در حمام برای زیباتر شدن فضا و جداسازی قسمت­های مختلف آن بسیار مناسب است و همیشه هم پیشنهاد می شود. برای انتخاب یک پرده حمام، مواردی وجود دارد که باید به آنها توجه کنید. مهم‌ترین مورد، جنس مناسب پرده است. در مورد رنگ نیز رنگ­های روشن، بهترین گزینه به حساب می‌آیند، اما اگر مطابق سلیقه شما نیست از رنگ­های موردپسندتان استفاده کنید. از لحاظ اندازه نیز دو نوع تمام‌قد و نیمه‌قد وجود دارد. 

نظم دهی با جعبه و سبد

معمولاً در حمام و دستشویی وسایل ریز و درشتی وجود دارند که بر طبق خواسته و سلیقه صاحب‌خانه در آنجا قرار می گیرند. این وسایل شامل انواع صابون، شامپو، شوینده‌های بدن، خوشبوکننده، شمع، حوله و... است. برای جلوگیری از به‌هم‌ریختگی فضا، پیشنهاد می­کنیم که برای نگه‌داری آنها از جعبه­ و سبدهای زیبا استفاده کنید. برای هر مجموعه یک سبد و جعبه انتخاب کنید و وسایل خود را در آن بچینید.

اکسسوری‌های زینتی و لوازم دکوری سرویس بهداشتی

ما همیشه از لوازم د‌کوری برای زیباتر شدن فضا استفاده می‌کنیم. دکوراسیون حمام و دستشویی نیز از فضاهایی به حساب می‌آیند که از این قاعده مستثنی نیستند. استفاده از شمع­ و روغن بودار، مجسمه ها و... از مواردی هستند که می‌توان از آنها در این فضا استفاده کرد. بنا بر سلیقه خودتان به انتخاب‌های دیگری نیز دست بزنید. 

گل و گیاه در دکوراسیون سرویس بهداشتی

بله، گل و گیاه! تعجب نکنید. اگر دستشویی و حمام شما نورگیر است، قرار دادن گل و گیاه در این فضاها کاری بسیار خاص و منحصربه‌فرد است.  می تواند بنا بر سلیقه خود از گیاهانی با اندازه­ مختلف استفاده نمایید تا دکوراسیون حمام و دستشویی خود را متمایز کنید. مرطوب بودن این فضاها کمک بسیاری به رشد گیاهان خواهد کرد، پس حتماً برای یک ‌بار هم که شده از گیاهان در فضای حمام و دستشویی استفاده کنید و لذت ببرید. 

آیینه و روشویی

آیینه از عناصری است که اغلب در حمام و دستشویی قرار داده شده و با روشویی هماهنگ می‌گردد. از آنجایی که این مکان‌ها برای بهداشت فردی هستند لزوم آیینه در موارد زیادی احساس می‌شود و به دنبال آن هم وجود روشویی الزامی خواهد بود. علاوه بر جنبه زیبایی و تزئین، یکی از دیگر مزایای وجود آیینه در حمام و دستشویی این است که در مواردی که فضا کوچک باشد، آن را بزرگ‌تر و روشن‌تر نشان خواهد داد؛ بنابراین می‌توانید با خیال راحت به سراغ ابعاد بزرگ‌تری از آیینه بروید. بهتر است از آیینه‌های بی قاب و یا آنهایی که قابشان رطوبت را جذب نمی‌کنند، بروید

فروشگاه بزرگ کاتکالا