دسته بندی مطالب

  نکاتی برای چیدمان دکوراسیون داخلی

  نکاتی برای چیدمان دکوراسیون داخلی

  نکاتی برای چیدمان دکوراسیون داخلی

قوانین و اصول مختلفی برای طراحی و چیدمان دکوراسیون داخلی وجود دارد برای ایجاد یک چیدمان درست و اصولی باید با این قوانین آشنایی داشته باشیم و آن‌ها را درست به کار ببریم. باید برای ایجاد هماهنگی بین اجزا در یک فضا بتوانیم اشتراکاتی را در بین اجزا برقرار کنیم. در ادامه تعدادی از نکات مهمی که دز هنگام چیدمان داخلی باید آن را رعایت کنیم را بیان می‌کنیم، با رعایت همین نکات کوچک می‌توانید دکوراسیونی زیبا و منحصربه‌فرد درست کنید.

مقایسه ی برندهای مختلف شیرآلات در بازار

مقایسه ی برندهای مختلف شیرآلات در بازار

در حال حاضر برندهای مختلف داخلی و خارجی اقدام به تولید شیرآلات با کیفیت می کنند، به جرئت می توان گفت شیرالات ایرانی امروزه از برخی از شیرالات خارجی بهتر هستند. برندهای ایرانی در تولیذ شیرالات هم از نظر کیفیت و هم طراحی پیشرفت قابل ملاحظه ای داشته اند. قسمت های مختلفی از شیرآلات ایرانی از قطعات خارجی ساخته شده است، مثلا کارتریج شبرالات اغلب خارجی است. این مسئله را نمی توانیم یک عیب حساب کنیم چرا که در نهایت شرالاتی تولید می شوند که از نظر قیمت ارزان تر از نمونه های خارجی هستند اما از نظر کیفیت هم رده شیرالات خارجی هستند. با توجه به شرایط دلار و تحریم ها در بازار در این برحه ی زمانی خرید شیرالات ایرانی نسبت به شیرالات خارجی به صرفه تر است، چزا که هم ارزان تر است و هم خدمات پس از فروش و نمایندگی معتبر در ایران دارند. در ادامه این مقاله 7 برند ایرانی شیرالات را بررسی خواهیم کرد تا شما با دید باز دست به خرید بزنید.

مقایسه‌ی برند های مختلف هود در بازار باهم

مقایسه‌ی برند های مختلف هود در بازار باهم

مقایسه‌ی برند های مختلف هود در بازار باهم

امروزه برند های مختلف داخلی و خارجی اقدام به تولید هودهای باکیفیت می‌کنند. شما می‌توانید بر اساس معیارهایی که در خرید هود دارید مثل قیمت، فضا، قدرت، میزان صدا و سایر معیارها از میان‌برند های مختلف هود مورد نظر خود را انتخاب کنید. برند های زیاد داخلی و خارجی در بازار ایران وجود دارند از جمله این برند ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ناب استیل، الوین، بیمکث، استیل البرز، پرتو الماس البرز، کن، اخوان، بیمکث، فرامکو، بوش، داتیس، هافن برگ، اسنوا، هاردستون، کندی، بکو

مقایسه‌ی برند های مختلف فر توکار در بازار

مقایسه‌ی برند های مختلف فر توکار در بازار

مقایسه‌ی برند های مختلف فر توکار در بازار

با توجه به تغییر سبک زندگی و مشغله‌های روزانه آشپزی از شیوه‌ی سنتی خود فاصله گرفته است و استفاده از وسایلی که باعث راحت تر شدن و تسریع در آشپزی می‌شوند رواج پیدا کرده است. یکی از این وسایل فر توکار است. فر توکار برای پختن انواع غذاها، شیرینی و نان مناسب است. یکی دیگر از مواردی که سبب افزایش استفاده از فرهای توکار شده است، کمبود فضا در منازل است، اغلب افراد ترجیح می‌دهند به جای استفاده از گاز فر دار از گاز صفحه‌ای به همراه فر توکار استفاده کنند تا فضای کمتری اشغال شود.

اگر قصد خرید فر توکار را دارید تا انتهای این مقاله همراه ما باشید در ادامه‌ی این مقاله قصد داریم تا بهترین برند های تولید کننده‌ی فر توکار در بازار را با یکدیگر مقایسه و بررسی کنیم تا شما با دید بازتری دست به انتخاب بزنید. اخوان، آریستون، تکنو، مدیا، آلتون، بوش، اسنوا، تکا، هاردستون، ولکر از جمله برند های مختلف فر توکار در بازار هستند.

گاز رومیزی بهتر است یا گاز مبله فردار

گاز رومیزی بهتر است یا گاز مبله فردار

گاز رومیزی بهتر است یا گاز مبله فردار

آشپزخانه یکی از بخش‌های مهم و ضروری در هر خانهِ است. وسایل آشپزخانه جزو ضروری‌ترین وسایل منزل هستند خصوصاً گاز، گاز نقش مهمی در تهیه غذای اهل منزل دارد. تصور خانه‌ای بدون گاز محال به نظر می‌رسد. گاز خوب علاوه بر اینکه باعث می‌شود کیفیت غذای شما بهتر باشد شما را به پخت‌وپز تشویق می‌کند. اهمیت بالای اجاق‌گاز دقت و بررسی دقیق شما را قبل از خریدمی طلب. شما باید با بررسی دقیق برندها و مدل‌های مختلف در بازار بهترین و باکیفیت‌ترین اجاق‌گاز را متناسب با کارکردی که از آن انتظار دارید انتخاب کنید. در حال حاضر اجاق‌گازهای موجود در بازار به دودسته‌ی کلی اجاق‌گازهای فردار و رومیزی تقسیم می‌شوند. هر دودسته دارای مزایا و معایبی هستند که در ادامه مقاله به آن‌ها اشاره خواهیم کرد.

اگر شما هم قصد خرید اجاق‌گاز رادارید در ادامه مقاله همراه ما باشید.