راهنمای خرید پکیج

راهنمای خرید پکیج

پکیج  یکی از تجهیزاتی است که در اکثر خانه ها وجود دارد و برای گرم کردن آب مصرفی و آب رادیاتورها به کار گرفته میشود. در زمانهای قدیم از موتور خانه ها جهت گرم کردن و تامین آب مورد نیاز استفاده میشد که بسیار جاگیر بودند. امروزه پکیج ها با اندازه های کوچک و طراحی های مناسب جایگزین این موتورخانه ها و ابگرمکن ها شده اند. پکیج ها به دلیل بهره وری انرژی و طراحی جمع و جورشان به طور گسترده ای محبوبیت پیدا کرده اند. این پکیج ها فقط در صورت نیاز قادر به تهیه آب گرم هستند. آبگرمکن های قدیمی آب گرم را درون یک مخزن ذخیره می کنند و در زمان مصرف از انرژی برای حفظ آب گرم استفاده میکنند .پکیج ها نسبت به انواع آبگرمکن های قدیمی دارای مزایای بسیاری هستند علاوه بر این مزایا دارای اشکالات و محدودیت هایی نیزمی باشند که باید به آنها توجه داشته باشید در انتخاب آن نهایت دقت را به کار ببندید. ما در اینجا به شما کمک خواهیم کرد تا برای خرید آگاهانه، بهترین تصمیم را بگیرید.

راهنمای خرید وان و جکوزی

راهنمای خرید وان و جکوزی

 در زندگی مدرن پر مشغله و پر دغدغه امروزی چی چیز بهتر از خوابیدن در آب و حس نوازش آب  میتواند خستگی و تنش ها را از ذهن و بدن شما بیرون کند؟  بی شک این حس عالی را در وان جکوزی های هتل ها یا باشگاههای ورزشی تجربه کرده اید و اگر اکنون قصد خرید وان جکوزی را دارید قبل از هرگونه اقدام باید اطلاعات کافی و مناسب در مورد وان و جکوزی ها و همین طور انواع آنها کسب کنید. داشتن یک وان جکوزی در حمام خانه  یک تجربه لذت بخش و آرامش بخش است که  الزاما نیاز به صرف هزینه های زیاد ندارد. در این مقاله ما به شما کمک میکنیم   تا با یک خرید خوب و مناسب یک حس خوب را تجربه کنید پس با ما همراه باشید...

درب های ضد سرقت و همه ی آنچه باید بدانید

درب های ضد سرقت و همه ی آنچه باید بدانید

آن روزها گذشته  که شما می توانستید درب خانه خود را بدون قفل بگذارید و بدون هیچ نگرانی از خانه خارج شوید  اما امروزه، نمی توان یک خواب آرام بدون داشتن یک درب ایمن و مطمین را تصور کرد. در این قسمت می توانیم نقش درها را در زندگی خود بفهمیم. این روزها خانواده ها برای گرفتن دربی که بتواند امنیت خانه را تأمین کند، سرمایه گذاری زیادی می کنند. درب های ضد سرقت در مناطق تجاری، پارکینگ های اتومبیل، صنایع و همچنین در خانه ها استفاده می شود. امروزه که سرقت به میزان نگران کننده ای افزایش یافته است، مردم باید در فراهم آوردن  دربهای امنیتی با کیفیت بالا سرمایه گذاری کنند. در این مقاله ما شما را با انچه در مورد درب های ضد سرقت باید بدانید، آشنا میکنیم پس با ما همراه باشید.

آشنایی با انواع شیرآلات

آشنایی با انواع شیرآلات

اگرشما نمیدانید که یک شیر صنعتی چیست به این مثال ساده توجه کنید، یک دوش در خانه خود و خط لوله در یک کارخانه را در نظر بگیرید. برای دوش گرفتن، شیر آب را می چرخانید تا آب به سمت دوش جریان یابد. برای قطع کردن جریان آب  شیر را در جهت مخالف می چرخانید. همین اصل در شیر صنعتی on/off valve در یک کارخانه یا یک خط لوله هم صادق است برای شروع جریان سیال، اپراتور دسته (Handwheel)را می چرخاند. هنگامی که او نیاز به متوقف کردن جریان دارد،دسته(Handwheel)را در جهت مخالف می چرخاند.

خرید لوازم جهیزیه

خرید لوازم جهیزیه

خرید جهیزیه یکی از کارهای مورد علاقه ی همه ی مامان ها و باباها است. البته شاید بابا ها از خواندن این جمله خنده شان بگیرد و با خودشان بگویند آخر پول خرج کردن کجا کار مورد علاقه ی من است؟!! اما باور کنید که این بار را دارید اشتباه می کنید. خرید جهیزیه با همه ی خریدهای دنیا فرق می کند و یک جور حس خوب همراه هست اما خب اگر شما از آن دسته باباهایی باشید که دخترتان زیادی لوس بابا باشد بله یکم این خرید سخت است. خب بگذریم، چه سخت و چه آسان در نهایت شما باید با آن کنار بیاید و سعی کنید در حد توان تان بهترین نوع لوازم را برای فرزندتان تهیه کنید، ما در این مقاله می خواهیم با شما در رابطه با خرید لوازم جهیزیه صحبت کنیم در ادامه با ما باشید...